V pátek 28.října bude naše škola uzavřena

Nárok na ošetřovné 27.11.2023

Naše škola bude v pondělí 27.11. 2023 uzavřena v souvislosti se stávkou zaměstnanců jídelny. Dle sdělení ČSSZ nevzniká rodičům na tento den nárok na ošetřovné a pro tyto účely nebudeme vystavovat potvrzení.

Stávka – pondělí 27.11. 2023

Zaměstnanci naší školy se do vyhlášené stávky aktivně nezapojují, ale všichni s důvody stávky sympatizují. Naše škola však bude i přes tuto skutečnost, uzavřena, a to vzhledem k tomu, že se všichni zaměstnanci Školní jídelny na MŠ K. Čapka, která nám zajišťuje...

Opatření – pokyny pro rodiče

V pátek 3.11.odneste všechno oblečení ze šatny domů.Dětem, které nejsou v pátek 3.11. přítomny ve školce, jsme oblečení připravili do igelitové tašky.Oblečení dětí perte doma na vyšší teplotu.V pondělí 6.11. přineste čisté pyžamo i všechno oblečení. Každý den...

Důležité upozornění rodičům

U jednoho dítěte z naší školy diagnostikoval dětský lékař svrab. Žádáme rodiče o pečlivou kontrolu svých dětí a v případě výskytu, je nutné ihned kontaktovat lékaře a zahájit léčbu! V případě dalšího výskytu informujte ředitelku...

Změna času odhlašování stravy

Od 1.12.2023 dochází ke změně v odhlašování ve školní jídelně, a to osobně, telefonicky nebo e-mailem. Dosavadní čas: nejpozději do 11.00 hodin předchozího dne. Nově stanovený čas, kdy je možné ještě dítě ze stravování odhlásit /nebo přihlásit/: nejpozději do 11.45...

Schůzky rodičů

Zveme všechny rodiče na zahajovací schůzku pro školní rok 2023/2024. Setkání se uskuteční ve 2.třídě v pondělí 4.9. v 16.00, a v 1.třídě ve středu 6.9. v 16.00 hodin. Připraveny budou informace k organizaci školy, vzdělávání, platbám, stravování, odpoledním aktivitám,...