V pátek 17.2. dopoledne pojedou přihlášené děti poprvé plavat. Veškeré náklady hradí škola /lektory i dopravu/.

Potvrzení k daním

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění vyživovaného dítěte za rok 2023 budou připravena k převzetí u třídních učitelek v úterý 30.1.2024. Potvrzení jsou připravena i pro rodiče dětí, které již vzdělávání v naší škole...

Dny otevřených dveří

Zveme rodiče s dětmi, kteří zvažují nástup do naší školy od září 2024, k návštěvě školy, a to na Bruntálské 80 i na Albrechtické 85. Jednou za měsíc vždy od 15.00 do 16.00 hodin budou možné prohlídky škol, seznámení se s prostředím, vybavením i s charakteristikou...

Spála

Upozorňujeme rodiče, že se u jednoho dítěte na našem pracovišti na Bruntálské 80 vyskytla spála.

Uzavření školy

Naše škola bude uzavřena  od 23. 12. 2023 do 2.1. 2024. Běžný provoz bude obnoven 3. ledna 2024. V případě potřeby kontaktujte ředitelku školy: reditelstvi@ms-slunecnice.info.

Nabídka práce

Hledáme zručného, časově flexibilního zaměstnance na dohodu o provedení práce pro údržbu zahrady a drobné opravy v budově školy na pracovišti Bruntálská 80. Podmínkou je dobrý zdravotní stav a čistý trestní rejstřík. Žádosti přijímá ředitelka školy:...

Nárok na ošetřovné 27.11.2023

Naše škola bude v pondělí 27.11. 2023 uzavřena v souvislosti se stávkou zaměstnanců jídelny. Dle sdělení ČSSZ nevzniká rodičům na tento den nárok na ošetřovné a pro tyto účely nebudeme vystavovat potvrzení.

Stávka – pondělí 27.11. 2023

Zaměstnanci naší školy se do vyhlášené stávky aktivně nezapojují, ale všichni s důvody stávky sympatizují. Naše škola však bude i přes tuto skutečnost, uzavřena, a to vzhledem k tomu, že se všichni zaměstnanci Školní jídelny na MŠ K. Čapka, která nám zajišťuje...

Důležité upozornění – svrab

U jednoho dítěte z naší školy se objevil svrab. Přijali jsme opatření: Dnes 13.11. budou vyměněny všechny lůžkoviny, parním čističem ošetříme všechny koberce i ostatní povrchy a hračky. V šatně dětí jsme pro rodiče připravili tašky pro odnos oblečení domů. Dětem,...

Změna času odhlašování stravy

Od 1.12.2023 dochází ke změně v odhlašování ve školní jídelně, a to osobně, telefonicky nebo e-mailem. Dosavadní čas: nejpozději do 11.00 hodin předchozího dne. Nově stanovený čas, kdy je možné ještě dítě ze stravování odhlásit /nebo přihlásit/: nejpozději do 11.45...