Zahrady naší školy nebudou od pondělí 16.10. 2023 přístupné v odpoledních hodinách veřejnosti.

Nárok na ošetřovné 27.11.2023

Naše škola bude v pondělí 27.11. 2023 uzavřena v souvislosti se stávkou zaměstnanců jídelny. Dle sdělení ČSSZ nevzniká rodičům na tento den nárok na ošetřovné a pro tyto účely nebudeme vystavovat potvrzení.

Stávka – pondělí 27.11. 2023

Zaměstnanci naší školy se do vyhlášené stávky aktivně nezapojují, ale všichni s důvody stávky sympatizují. Naše škola však bude i přes tuto skutečnost, uzavřena, a to vzhledem k tomu, že se všichni zaměstnanci Školní jídelny na MŠ K. Čapka, která nám zajišťuje...

Důležité upozornění – svrab

U jednoho dítěte z naší školy se objevil svrab. Přijali jsme opatření: Dnes 13.11. budou vyměněny všechny lůžkoviny, parním čističem ošetříme všechny koberce i ostatní povrchy a hračky. V šatně dětí jsme pro rodiče připravili tašky pro odnos oblečení domů. Dětem,...

Změna času odhlašování stravy

Od 1.12.2023 dochází ke změně v odhlašování ve školní jídelně, a to osobně, telefonicky nebo e-mailem. Dosavadní čas: nejpozději do 11.00 hodin předchozího dne. Nově stanovený čas, kdy je možné ještě dítě ze stravování odhlásit /nebo přihlásit/: nejpozději do 11.45...

Schůzky rodičů

Zveme všechny rodiče na zahajovací schůzku pro školní rok 2023/2024. Setkání se uskuteční ve 2.třídě v úterý 5.9. v 16.00, a v 1.třídě ve čtvrtek 7.9. v 16.00 hodin. Připraveny budou informace k organizaci školy, vzdělávání, platbám, stravování, odpoledním aktivitám,...

Uzavření školy

V pátek 1.září zahájíme školní rok 2023/2024. Vzhledem k tomu, že vyučování na základních školách bude zahájeno až 4.9., nemusí rodiče dětí, které plní povinné předškolní vzdělávání v případě nepřítomnosti jejich dítěte 1.9., předkládat...

Bezplatné stravování od 1.9.2023

Naše škola se opět zapojí do dotačního programu Bezplatné stravování ve školách pro 1. pololetí školního roku 2023/2024. Pokud pobíráte dávky hmotné nouze a chcete využít možnost poskytování bezplatného stravování pro vaše dítě v naší škole, předložte ředitelce školy:...